برگزاری مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق العاده

آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بسمت غرب، انتهای پل آزمایش، خیابان مهدی اول پلاک 213، واحد 7

021- 88485356, 8 021- 88485357
آدرس پست الکترونیک : info@ifmma.ir
Iran Food Machinery
18:01 - سه شنبه 29 بهمن 1398
برگزاری مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق العاده
برگزاری مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق العاده
مجمع عمومی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده انجمن در تاریخ 28 فروردین 1392 با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید.

در ابتدا اقای طریقت رئیس هیت مدیره ضمن خوش امد گویی به اعضا و  دیگرحاضرین، جلسه را شروع کرده و ضمن سخنانی با تاکید بر کار اصولی و درخواست همدلی و همیاری وبستر سازی برای تولیدات با کیفیت ماشین الات صنایع غذایی رسمیت جلسه را اعلام کرده و به انتخاب اعضا هیئت رئیسه مجمع  عادی سالیانه با رای اعضا اقدام نمودند.
اقای حمید رضا بروجردی به عنوان رئیس و آقای مسعود مستغاثی به عنوان نایب رئیس و اقای محمد رضا زردان به عنوان منشی و آقای ناصر خرائی بعنوان ناظر اول و آقای نیما سید الحکمایی که بعنوان ناظر دوم با رای اکثریت انتخاب شدند.
پس از ان گزارش هیئت مدیره توسط آقای محمد کاظم شکرکن عضو دبیر خانه انجمن ارائه گردید و مورد تایید و قدردانی اعضا قرار گرفت و پس از آن قرائت گزارش عملکرد مالی سالیانه انجمن منتهی به 30 اسفند سال 1391 توسط آقای محمد رضا زردان و گزارش بازرس اصلی آقای سید علیرضا میربابا قرائت و مورد تایید و تصویب اعضا قرار گرفت.
سپس اقای سید علیرضا میربابا ، آقای محمد علی علاقه بند و خانم هاله لطفعلی نژاد جهت انتخاب بازرس اعلام آمادگی کردند.پس از اخذ رای و شمارش آرا اقای سید علیرضا میر بابا به عنوان بازرس اصلی و خانم هاله لطفعلی نژاد به عنوان بازرس علی البدل انتخاب گردیدند.
پس از ان برای هیئت رئیسه مجمع عمومی فوق العاده رای گیری شد و اقای حمید رضا بروجردی به عنوان رئیس و آقای مسعود مستغاثی به عنوان نایب رئیس و اقای محمد رضا زردان به عنوان منشی با رای اعضا انتخاب شدند.

دستور کارجلسه مجمع عمومی فوق العاده برای بررسی عضویت انجمن در اتاق ها و مجامع و اصلاح اساسنامه بر اساس مفاد پیشنهادی اتاق بازرگانی،صنایع ،معادن و کشاورزی ایران مورد بحث قرار گرفت و دلایل مختلف حرکت در جهت ارتباط با اتاق ها و مجامع مرتبط توسط آقای میر بابا و شکرکن مورد بررسی وتاکید قرار گرفت.

در این جلسه مفاد پیشنهادی اتاق بازرگانی که نمایندگان محترم آن از ابتدای جلسه حضور داشتند برای اصلاح اساس نامه با اکثریت آرا تصویب گردید.
همچنین اختیار عضویت در اتاق بازرگانی و سایر اتاق ها و مجامع مرتبط با فعالیت انجمن به هیات مدیره تفویض گردید.